"Επιχειρώντας στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο"

Κατηγορία: Νέα του ΔΑΣΤΑ Δημοσιεύθηκε: November 03, 2011 15:24

Ολοκληρώνοντας ένα χρόνο δραστηριότητας της Μονάδας Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας και της Δομής Σταδιοδρομίας και Απασχόλησης, το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών οργανώνει την εκδήλωση "Επιχειρώντας στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο".

Στόχος της εκδήλωσης είναι να ενθαρρύνει και να ενισχύσει το επιχειρηματικό πνεύμα των μελών της πανεπιστημιακής κοινότητας, να προβάλει τα νέα εγχειρήματα φοιτητών και αποφοίτων και να συνδεθούν οι φορείς και τα μέλη της που ενδιαφέρονται, προωθούν και ενισχύουν την επιχειρηματικότητα στο Πανεπιστήμιο.

Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα γίνει η βράβευση των ομάδων που διακρίθηκαν στον Διαγωνισμό Επιχειρηματικής Ιδέας 2011 του Οικονομικού Πανεπιστημίου.

Σας περιμενουμε όλους την Τρίτη 8 Νοεμβρίου 2011 το απόγευμα στο αμφιθέατρο Αντωνιάδου!

Το πρόγραμμα της εκδήλωσης μπορείτε να κατεβάσετε από εδώ.

Στο δικτυακό τόπο της ΜοΚΕ θα βρείτε περισσότερες πληροφοριές καθώς και την αίτηση συμμετοχής.